Озоноване масло


Озоноване масло - це натуральний продукт, виготовлений з косметичного оливкового масла. Масло має гігієнічний сертифікат і є косметичним засобом.

По суті, відбувається каталітична реакція, яка фактично є окисленням оливкової олії. Одним з результатів є з'єднання C10H18O3. Частина газу залишається в маслі, і частина викидається в навколишнє середовище.
Хоча деякі люди вважають, що оливкова олія лише утримує кисень, фактично ж воно наповнюється пероксидами. Озонована оливкова олія містить також озон в його «вільній формі», але протягом короткого періоду часу.

Вперше газоподібний озон використовував у своїй практиці A.Wolffa в 1915 році, під час першої світової війни. Місцева озонотерапія ран, свищів, опіків показала відмінні результати. Але, застосовувані на той час матеріали (гума), перешкоджали поширенню цього методу, оскільки при контакті з озонокислородной сумішшю гума тріскалася і розпадалася.

Науково-технічний прогрес подарував людству різні полімерні матеріали, стійкі до дії озону, тому озонотерапія пережила друге народження і широко використовується при погано гояться ранах, опіках, інфікованих стафілококом, грибкових та радіаційних ураженнях, герпетичної інфекції, гангрени та ін.

Оливкова олія - ​​найбагатший харчової джерело мононенасичених жирної кислоти - олеїнової кислоти (18: 1): її зміст становить до 74% від маси масла. Ця кислота сприяє розчиненню холестеринових бляшок у кровоносних судинах і, таким чином, перешкоджає розвитку атеросклерозу. Крім того, олеїнова кислота зважаючи на свої антиоксидантних властивостей перешкоджає розвитку ішемічної хвороби серця і старіння шляхом інгібування окисного стресу.

Фактори, що впливають на підвищення кількості вільних кислот в олії - це забруднення, затримка між збором олив і їх переробкою (особливо, якщо оливи були пошкоджені під час збору), грибкові захворювання олив, занадто довгий контакт масла з рослинною водою (після екстракції). Зберігання щойно зібраних оливок в купах або силосних баштах, що веде до деформації і порушення клітинної цілісності і вивільненню ензимів (ферментів), що веде до передчасного виходу масла (що є традицією в Португалії та деяких інших країнах), що не додає такому маслу якості і теж збільшує його кислотність.